Zoek in resultaten

Merk

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Aantal aders

 
 

Nom. geleiderdoorsnede

 
 
 

Categorie

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Eurobrandklasse volgens EN 13501-6

 
 

Euroklasse rookontwikkeling volgens EN 13501-6

 

Euroklasse brandende vallende druppels/deeltjes volgens EN 13501-6

 
 

Euroklasse corrosiviteit/zuurgraad volgens EN 13501-6

 

Doorlopende draad

Toegestane kabelbuitentemperatuur na montage zonder vibratie

 
°C - °C

Geschikt voor flensdikte

 
mm - mm

Frequentie

 
Hz - Hz

Toegestane kabelbuitentemperatuur tijdens montage/handling

 
°C - °C

VDE getest

Met behuizing

Geschikt voor F-stekker

Nom. (meet)spanning bij AC 50 Hz

 
V - V

Geschikt voor MT-RJ-stekker

Langswaterdicht

Recirculatieventilator

Centraalplaat

2199 producten gevonden

Actieve filters: Categorie: Data Merk: Legrand

Kooimoer+schroef+ring M6 set á 50 | Legrand

Artikelnummer: L036453

Kooimoer 8,5mm met schroef M6 en kunststof ring. Set 50stuks

LCS3 Module voor 4 MTP MM conn | Legrand

Artikelnummer: L032134

LCS3 Module voor 4 MTP multimode connectoren

FO LT OM4 12V 300m in ex | Legrand

Artikelnummer: L8192067

Glasvezelkabel OM4 12 vezels loose tube int-ext 300 meter

Mosaic 1xRJ45 STP cat6 2 mod zwart | Legrand

Artikelnummer: L079486

Mosaic contactdoos 1xRJ45 STP Cat.6 2 mod zwart

Mosaic switch 6xRJ45 STP | Legrand

Artikelnummer: L077900

Mosaic switch Ethernet Managed 6xRJ45 STP wit. Niet manageable 230 Vac voeding. Zorgt voor verbinding tussen PC - printer en server. Datasnelheid tot 100Mbits/s. Aansluiten via kabel met RJ45 connector. Benodigde inbouwdiepte min.40mm.

Mosaic 2xRJ45 UTP cat5e DLP | Legrand

Artikelnummer: L076541

Mosaic DLP Snap-on Connectoren Cat5e UTP 2xRJ45. Snelle aansluitingen zonder gereedschap. Compact, waardoor montage in ondiepe goot mogelijk is. Standaard voorzien van connectoren en Soluclips voor de overgang naar de deksel.

S/FTP C6A PK 2,0 GN LSOH | Legrand

Artikelnummer: L051867

Patchkabel CAT6A S/FTP 2 meter groen.

U/UTP C6A PK 2,0 GE PVC | Legrand

Artikelnummer: L051883

Patchkabel CAT6A U/UTP 2 meter geel.

RJ12 plug 6 contacten | Legrand

Artikelnummer: L051702

RJ12 plug 6 contacten, breedte 9.65, categorie 3 en 4. Vergulde contacten 1,2 µm.

JACK C6 FTP (SET 6 TBV PANEEL) LCS3 | Legrand

Artikelnummer: L033764

LCS3 Patchpaneel connector 6 stuks Cat.6 FTP RJ45

ADAPTERPLATE 6V C5E UTP LCS2 | Legrand

Artikelnummer: L033554

Connectorblok met 6 connectoren LCS² Cat5e UTP RJ45. Conform de normen ISO/IEC11801 v 2.0 amandement 2, EN 50173-2 en EIA/TIA 568-B2.10.

Klittenband met lus 15cm groen | Legrand

Artikelnummer: L033186

Klittenband met lus 15cm groen

F/UTP C6 4P DUAL BL DCA H5 | Legrand

Artikelnummer: L032776

LCS Datakabel F/UTP Cat.6 LSOH 2x4p 500 meter op hasp. Eurobrandklasse = Dca

DUP OM4 SC-SC 3,0 AQUA | Legrand

Artikelnummer: L032632

Glasvezel patchkabel SC/SC OM4 3meter. Geschikt voor 10 Giga Ethernet netwerk. Uitgerust met 2 keramische connectoren per uiteinde voor duplex doorverbinding 50/125µmm. Demping <0,3dB.

DUP9 SC/UPC-SC/UPC 3,0 GE | Legrand

Artikelnummer: L032602

Glasvezel patchcord SC/SC OS1/OS2 3meter. Single mode. Uitgerust met 2 keramische connectoren per uiteinde voor duplex doorverbinding 9/125µm. Max. demping <0,3dB. Buitenmantel geel.

Prefb kab. OS2 12LC Dupl 40m | Legrand

Artikelnummer: L032434

Microkabel OS2 Fan-out - Fan-out - 12 LC Duplex-12 LC Duplex 40meter

PIG OM4 LC 1,0 LSOH LCS3 | Legrand

Artikelnummer: L032231

LCS3 Pigtail Multimode 50/125 OM4 LC connector LSOH 1meter

LCS3 Glaspan compl 24 SC/APC SM | Legrand

Artikelnummer: L032166

LCS3 Glasvezelpaneel compleet 1HE tbv 24 SC/APC connectoren sinlemode

Linkeo sokkel h=100mm 600x800mm | Legrand

Artikelnummer: L646401

Linkeo sokkel h=100mm 600x800mm

T-stuk menie B100 H30 | Legrand

Artikelnummer: L0518-0100

T-stuk menie B100 H30, koppelen met 6 stuks universele verbinder ref.nr.0512-0100.

Stijg-/vervalstuk Thvz B500 H30 | Legrand

Artikelnummer: L0508-0500

Stijg-/vervalstuk Thvz B500 H30, koppelen met 4 stuks universele verbinder ref.nr.0511-0100. Radius 150mm.

Mosaic wcd 1v kv zijsteek 2m wit | Legrand

Artikelnummer: L077401

Wandcontactdoos Mosaic 1-voudig 90º 2P met kinderbeveiliging en met zij-aansluiting 2modules wit. 10/16A 250V - met zijsteek voor tweezijdige aansluiting. Voor inbouw in wandgoten GWO 6 of GWO Snap on.

Zuil L2000 nat.geanod.slang L2000 | Legrand

Artikelnummer: L350025

Vrijstaande zuil Snap-on L2000 naturel geanodiseerd met soepele slang L2000. Zuil is ca.1500mm te verplaatsen rond voedingspunt. Montage inbouwmateriaal: Mosaic direct click in.

Deksel T stuk P31 B300 Rvs304 | Legrand

Artikelnummer: L346505

Deksel T-stuk P31 B300 Rvs304. Bevestigen met 6 stuks dekselklem hulpstukken ref.nr.341709 en klem deze met de bout en moer van de koppeling.

Eindschot B150 H75 Rvs304 | Legrand

Artikelnummer: L346459

Eindschot P31 B150 H75 Rvs304 incl. bevestigingsmateriaal

T stuk P31 B100 H75 Rvs304 | Legrand

Artikelnummer: L346445

T-stuk P31 B100 H75 Rvs304. Koppelen met 6 stuks snelkoppelplaat ref.nr.346791 indien géén deksel gebruikt wordt. Indien wél een deksel gebruikt wordt dan koppelen met 6 stuks koppelplaat ref.nr.346467.

Deksel kruisstuk P31 B150 Rvs304 | Legrand

Artikelnummer: L346296

Deksel kruisstuk P31 B150 Rvs304. Bevestigen met 8 stuks dekselklem hulpstukken ref.nr.341709 en klem deze met de bout en moer van de koppeling.

Deksel T stuk H60 P31 B400 R9010 | Legrand

Artikelnummer: L345425

Deksel T-stuk P31 B400 H60 RAL9010 opklikbaar

Deksel aanzetbocht univ P31 R9010 | Legrand

Artikelnummer: L345174

Deksel aanzetbocht universeel P31 RAL9010

Vervalstuk P31 B100 H60 R9010 | Legrand

Artikelnummer: L344801

Vervalstuk P31 B100 H60 RAL9010. Vastzetten met 4 stuks multiclip ref.nr.349252.

Hoekstuk instelb P31 B400 H60 R9010 | Legrand

Artikelnummer: L344775

Hoekstuk instelbaar P31 B400 H60 RAL9010. Bevestigen met 4x kraagschroef M6x10 ref.nr.8200100 en kraagmoer M6 ref.nr.8200200. Voorzien van bodemperforatie t.b.v. kabelbevestiging.

Bodemversterker P31 B600 Sdz | Legrand

Artikelnummer: L341503

Bodemversterker incl.bevestigingsschroeven P31 B600 Sdz. Te gebruiken bij extra zware belasting.

Deksl hoekst instelb P31 60x150 Sdz | Legrand

Artikelnummer: L341402

Deksel hoekst instelbaar P31 B150 H60 Sdz. Te bevestigen zonder hulpmiddelen.

Verloop/eindplaat P31 L795 H60 Sdz | Legrand

Artikelnummer: L341161

Verloop-/eindplaat P31 L795 H60 Sdz. Geschikt voor GLO-4 ladderbanen en P31 kabelgoten. Bevestigen met 2x kraagschroef M6x10 ref.nr.8200100 en kraagmoer M6 ref.nr.8200200. Ook te gebruiken als eindschot voor P31-kabelgootbreedte 400mm H60.

Vervalstuk P31 B300 H25 Sdz | Legrand

Artikelnummer: L341035

Vervalstuk P31 B300 H25 Sdz. Bevestigen met 4x verbinder universeel EA ref.nr.341530.

Deksel T stuk P31 H25/100 B400 Sdz | Legrand

Artikelnummer: L340885

Deksel T-stuk P31 B400 H25/100 Sdz opklikbaar

Verticaal T stuk P31 B100 H60 Sdz | Legrand

Artikelnummer: L340821

Verticaal T-stuk P31 B100 H60 Sdz. Bevestigen met 4 stuks multiclip ref.nr.349252.

Hoekstuk instelb. P31 B600 H60 Sdz | Legrand

Artikelnummer: L340777

Hoekstuk instelbaar P31 B600 H60 Sdz. Voorzien van bodemperforatie t.b.v. kabelbevestiging. Bevestigen met 4x kraagschroef M6x10 ref.nr.8200100 en kraagmoer M6 ref.nr.8200200.

Deksel aftakstuk P31 H25 B150 Sdz | Legrand

Artikelnummer: L340504

Deksel aftakstuk P31 B150 H25 Sdz opklikbaar

Aftakstuk P31 B400 H100 Sdz | Legrand

Artikelnummer: L340498

Aftakstuk P31 B400 H100 Sdz

MS 63 Hoek horizontaal L IP55 | Legrand

Artikelnummer: L51530361

MS 63 Hoekelement horizontaal links IP55. De keuze van een hoek rechts of een hoek links is afhankelijk van de positie van de koppeling en de positie van de Nul-geleider.

MS 100 Alu. Recht element L-1.5m | Legrand

Artikelnummer: L51510113

MS 100 Aluminium Recht element Lengte 1501-2999mm met aftakopeningen 2 links en 2 rechts

MRF 500 Al Centr voedingskast staal | Legrand

Artikelnummer: L50411208

MRF 500 Aluminium Centr voedingskast staal. Wartelplaat 180x290mm in achterzijde van de kast.

MRF 1000 AL Dub. vert. R+hor. R T1 | Legrand

Artikelnummer: L50410507

MRF 1000 Aluminium Dubbele hoek verticaal Rechts + horizontaal Rechts 300+300+300mm T1

MR 160 Al Centr. voedingskast met. | Legrand

Artikelnummer: L50401201

MR 160 Aluminium Centrale voedingskast metaal. Wartelplaat 180x290mm in achterzijde van de kast.

MR 1000 Al Kabelaansl met. R | Legrand

Artikelnummer: L50401127

MR 1000 Aluminium Kabelaansluiting metaal Rechts. Kabelaansluitkast voorzien van een AC23 lastscheider is op aanvraag mogelijk. Wartelplaat 180x290mm is aanwezig aan achterzijde van de kast.

MR 500 AL Dub. hor. R + ver. L T2 | Legrand

Artikelnummer: L50400618

MR 500 Aluminium Dubbele hoek horizontaal Rechts + verticaal Links 300+300+300mm T2

MR 160 AL Dubbele hoek ver. R+L | Legrand

Artikelnummer: L50400441

MR 160 Aluminium Dubbele hoek verticaal Rechts +Links 300+300+300mm

MR 250 Al Dub. hoek hor. R+L | Legrand

Artikelnummer: L50400342

MR 250 Aluminium Dubbele hoek horizontaal 300+300+300mm Rechts +Links

MR 800 Al Recht element 3m 3+3 | Legrand

Artikelnummer: L50400106

MR 800 Aluminium Recht element L3000mm met IP55 aftakopeningen 3 Links en 3 Rechts. Afstand tussen de openingen 1000mm.