Merk

 
 

Categorie

 
 
 
 

Type vezel

 
 
 

Kleur

 
 
 

Kabeltype

 
 

Type

 

Adertype

 
 
 

Knikbeschermingstule

 
 
 
 

Connectortype

 
 

Connectortype uiteinde 1

 
 
 
 
 

Connectortype uiteinde 2

 
 
 
 
 
 

Aantal vezels

 
 
 

Uitwendige diameter mantel enkele vezel

 
 
 

Lengte

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

APC-uitvoering

Halogeenvrij volgens EN 50267-2-3

149 producten gevonden

Actieve filters: Categorie: Patchkabel glasvezel Merk: Nexans Cabling Solutions

DUP OM3 LC-LC 5,0 AQUA SLIM BI | Nexans Cabling Solutions

Voor 17:00 besteld, binnen 24 uur geleverd.

Artikelnummer: 101669

Lanmark-of duplex patchkabel LC-LC OM3 LSZH 5,0 meter aqua, slimflex type N122.5LLA5

DUP OM3 LC-SC 3,0 AQUA LSZH BI | Nexans Cabling Solutions

Artikelnummer: 410270

LANmark-OF Slimflex Patch Cord DSC-DLC OM3 LSZH 3m Aqua

DUP OM4 LC-LC 2,0 AQUA LSZH BI ENS | Nexans Cabling Solutions

Artikelnummer: 410215

Lanmark-of duplex patchkabel LC-LC OM4 LSZH Enspaced versie 2,0 meter aqua, type N122.7UUA2

SIM9 LC-LC 50,0 RUGGEDISED GEEL | Nexans Cabling Solutions

Artikelnummer: 410309

LANmark-OF Ruggedised Simplex Patch Cord LC-LC Singlemode LSZH 50m Yellow

SIM9 LC/UPC-LC/UPC 5,0 GE LSZH SLIMFL | Nexans Cabling Solutions

Artikelnummer: 105270

Slimflex glasvezelpatchkabel simplex 9/125 LC-LC LSZH serie: Lanmark kleur geel, lengte 5,0 meter type N122S.4LLY5

DUP OM3 LC-LC 3,0 AQUA | Nexans Cabling Solutions

Voor 17:00 besteld, binnen 24 uur geleverd.

Artikelnummer: 23998

Lanmark-of duplex patchkabel LC-LC OM3 LSZH 3,0 meter aqua, type N123.5LLA3

DUP OM3 LC-LC 20,0 AQUA SLIM BI | Nexans Cabling Solutions

Artikelnummer: 410259

LANmark-OF Slimflex Patch Cord DLC-DLC OM3 LSZH 20m Aqua

DUP9 LC-LC 25,0 RUGGEDISED GEEL | Nexans Cabling Solutions

Artikelnummer: 410294

LANmark-OF Ruggedised Patch Cord Duplex LC Duplex LC Singlemode LSZH 25m Yellow

DUP9 SC/UPC-SC/UPC 10,0 GE LSZH SLIMFL | Nexans Cabling Solutions

Artikelnummer: 410241

LANmark-OF Slimflex Patch Cord DSC/UPC-DSC/UPC SM LSZH 10m Yellow

PIG OM3 SC 1,0 MS LSZH AQ BI | Nexans Cabling Solutions

Voor 17:00 besteld, binnen 24 uur geleverd.

Artikelnummer: 410179

LANmark-OF Pigtail SC OM3 Maxistrip LSZH 50/125 1m Aqua

DUP OM4 LC-LC 10,0 AQUA RUGGEDISED | Nexans Cabling Solutions

Artikelnummer: 410285

LANmark-OF Ruggedised Patch Cord Duplex lengte 10 meter, kleur Aqua, Serie Lanmark-OF Type N123R.7LLA10

SIM9 LC-LC 25,0 RUGGEDISED GEEL | Nexans Cabling Solutions

Artikelnummer: 410306

LANmark-OF Ruggedised Simplex Patch Cord LC-LC Singlemode LSZH 25m Yellow

DUP9 LC/UPC-SC/UPC 3,0 GE LSZH SLIMFL | Nexans Cabling Solutions

Artikelnummer: 410243

LANmark-OF Slimflex Patch Cord DSC/UPC-DLC/UPC SM LSZH 3m Yellow

PIG9 LC/UPC 1,0 TB LSZH BI (SET 12) | Nexans Cabling Solutions

Artikelnummer: 410188

LANmark-OF Pigtail LC/UPC Singlemode Tight Buffer LSZH 9/125 1m 12 Colours

DUP OM3 LC-LC 10,0 AQUA RUGGEDISED | Nexans Cabling Solutions

Artikelnummer: 410282

LANmark-OF Ruggedised Patch Cord Duplex LC Duplex LC OM3 LSZH 10m Aqua

DUP OM4 LC-LC 5,0 VIOLET LSZH BI ENS | Nexans Cabling Solutions

Artikelnummer: 105257

Lanmark-of duplex patchkabel LC-LC OM4 LSZH Enspace versie 5,0 meter violet, type N122.7UUV5

SIM9 LC-LC 1,0 RUGGEDISED GEEL | Nexans Cabling Solutions

Artikelnummer: 410298

LANmark-OF Ruggedised Simplex Patch Cord LC-LC Singlemode LSZH 1m Yellow

SIM9 LC/UPC-LC/UPC 2,0 GE LSZH SLIMFL | Nexans Cabling Solutions

Artikelnummer: 105268

Slimflex glasvezelpatchkabel simplex 9/125 LC-LC LSZH serie: Lanmark kleur geel, lengte 2,0 meter type N122S.4LLY2

DUP OM3 SC-SC 2,0 AQUA | Nexans Cabling Solutions

Voor 17:00 besteld, binnen 24 uur geleverd.

Artikelnummer: 24020

Lanmark-of duplex patchkabel SC-SC OM3 LSZH 2,0 meter aqua, type N123.5CCA2

DUP OM3 LC-LC 10,0 AQUA SLIM BI | Nexans Cabling Solutions

Artikelnummer: 410257

LANmark-OF Slimflex Patch Cord DLC-DLC OM3 LSZH 10m Aqua

DUP9 LC-LC 20,0 RUGGEDISED GEEL | Nexans Cabling Solutions

Artikelnummer: 410293

LANmark-OF Ruggedised Patch Cord Duplex LC Duplex LC Singlemode LSZH 20m Yellow

DUP9 LC/APC-LC/APC 2,0 GE LSZH SLIMFL | Nexans Cabling Solutions

Artikelnummer: 410253

LANmark-OF Slimflex Patch Cord DLC/APC-DLC/APC SM LSZH 2m Yellow

PIG OM4 LC 1,0 MS LSZH AQ BI | Nexans Cabling Solutions

Voor 17:00 besteld, binnen 24 uur geleverd.

Artikelnummer: 101699

Lanmark-OF pigtail LC OM4 maxistrip LSZH 50/125 1,0 meter aqua, type N121.7MLA

DUP OM3 LC-LC 3,0 AQUA SLIM BI | Nexans Cabling Solutions

Voor 17:00 besteld, binnen 24 uur geleverd.

Artikelnummer: 101668

Lanmark-of duplex patchkabel LC-LC OM3 LSZH 3,0 meter aqua, slimflex type N122.5LLA3

DUP OM4 SC-SC 10,0 AQUA LSZH SLIMF | Nexans Cabling Solutions

Artikelnummer: 410279

LANmark-OF Slimflex Patch Cord DSC-DSC OM4 LSZH 10m Aqua

DUP9 LC-LC 30,0 RUGGEDISED GEEL | Nexans Cabling Solutions

Artikelnummer: 410295

LANmark-OF Ruggedised Patch Cord Duplex LC Duplex LC Singlemode LSZH 30m Yellow

DUP9 LC/UPC-SC/UPC 7,0 GE LSZH SLIMFL | Nexans Cabling Solutions

Artikelnummer: 410245

LANmark-OF Slimflex Patch Cord DSC/UPC-DLC/UPC SM LSZH 7m Yellow

PIG9 SC/UPC 1,0 TB LSZH BI (SET 12) | Nexans Cabling Solutions

Artikelnummer: 410189

LANmark-OF Pigtail SC/UPC Singlemode Tight Buffer LSZH 9/125 1m 12 Colours

DUP OM3 LC-LC 1,0 AQUA SLIM BI | Nexans Cabling Solutions

Artikelnummer: 410254

LANmark-OF Slimflex Patch Cord DLC-DLC OM3 LSZH 1m Aqua type N122.5LLA1

DUP OM4 LC-LC 3,0 VIOLET LSZH BI ENS | Nexans Cabling Solutions

Artikelnummer: 105256

Lanmark-of duplex patchkabel LC-LC OM4 LSZH Enspace versie 3,0 meter violet, type N122.7UUV3

DUP9 LC/APC-LC/UPC 2,0 GE LSZH SLIMFL | Nexans Cabling Solutions

Artikelnummer: 410252

LANmark-OF Slimflex Patch Cord DLC/APC-DLC/UPC SM LSZH 2m Yellow

SIM9 LC/UPC-LC/UPC 3,0 GE LSZH SLIMFL | Nexans Cabling Solutions

Artikelnummer: 105269

Slimflex glasvezelpatchkabel simplex 9/125 LC-LC LSZH serie: Lanmark kleur geel, lengte 3,0 meter type N122S.4LLY3

DUP OM3 SC-SC 5,0 AQUA | Nexans Cabling Solutions

Voor 17:00 besteld, binnen 24 uur geleverd.

Artikelnummer: 25150

Lanmark-of duplex patchkabel SC-SC OM3 LSZH 5,0 meter aqua, type N123.5CCA5

DUP OM3 LC-LC 2,0 AQUA SLIM BI | Nexans Cabling Solutions

Voor 17:00 besteld, binnen 24 uur geleverd.

Artikelnummer: 410255

LANmark-OF Slimflex Patch Cord DLC-DLC OM3 LSZH 2m Aqua type N122.5LLA2

SIM9 LC-LC 30,0 RUGGEDISED GEEL | Nexans Cabling Solutions

Artikelnummer: 410307

LANmark-OF Ruggedised Simplex Patch Cord LC-LC Singlemode LSZH 30m Yellow

DUP9 SC/UPC-SC/UPC 3,0 GE LSZH SLIMFL | Nexans Cabling Solutions

Artikelnummer: 410238

LANmark-OF Slimflex Patch Cord DSC/UPC-DSC/UPC SM LSZH 3m Yellow

PIG OM4 LC 1,0 TB BI (SET 12) | Nexans Cabling Solutions

Artikelnummer: 410195

LANmark-OF Pigtail LC OM4 Tight Buffer LSZH 50/125 1m 12 Colours

SECURE LOCK LC PK OM3 5,0 RODE TULE | Nexans Cabling Solutions

Artikelnummer: 410320

LANmark-OF Secure Lock LC Patch Cord OM3 Red Boot 5m Aqua

DUP OM4 LC-SC 2,0 AQUA SLIMF | Nexans Cabling Solutions

Artikelnummer: 410274

LANmark-OF Slimflex Patch Cord DSC-DLC OM4 LSZH 2m Aqua

DUP9 LC-LC 10,0 RUGGEDISED GEEL | Nexans Cabling Solutions

Artikelnummer: 410291

LANmark-OF Ruggedised Patch Cord Duplex LC Duplex LC Singlemode LSZH 10m Yellow

DUP9 SC/APC-LC/APC 2,0 GE LSZH SLIMFL | Nexans Cabling Solutions

Artikelnummer: 410251

LANmark-OF Slimflex Patch Cord DSC/APC-DLC/APC SM LSZH 2m Yellow

PIG9 LC/APC 1,0 TB LSZH GE BI | Nexans Cabling Solutions

Artikelnummer: 410187

LANmark-OF Pigtail LC/APC Singlemode Tight Buffer LSZH 9/125 1m Yellow

DUP OM3 LC-SC 2,0 AQUA LSZH BI | Nexans Cabling Solutions

Artikelnummer: 410269

LANmark-OF Slimflex Patch Cord DSC-DLC OM3 LSZH 2m Aqua

DUP OM4 LC-LC 10,0 VIOLET LSZH BI ENS | Nexans Cabling Solutions

Artikelnummer: 105255

Lanmark-of duplex patchkabel LC-LC OM4 LSZH Enspace versie 10,0 meter violet, type N122.7UUV10

DUP9 LC/APC-SC/UPC 2,0 GE LSZH SLIMFL | Nexans Cabling Solutions

Artikelnummer: 410247

LANmark-OF Slimflex Patch Cord DSC/UPC-DLC/APC SM LSZH 2m Yellow

SIM9 LC/UPC-LC/UPC 10,0 GE LSZH SLIMFL | Nexans Cabling Solutions

Artikelnummer: 105267

Slimflex glasvezelpatchkabel simplex 9/125 LC-LC LSZH serie: Lanmark kleur geel, lengte 10,0 meter type N122S.4LLY10

DUP OM4 LC-LC 1,0 AQUA LSZH | Nexans Cabling Solutions

Voor 17:00 besteld, binnen 24 uur geleverd.

Artikelnummer: 25426

Lanmark-of duplex patchkabel LC-LC OM4 LSZH 1,0 meter aqua, type N123.7LLA1

DUP OM3 SC-SC 2,0 AQUA LSZH BI | Nexans Cabling Solutions

Voor 17:00 besteld, binnen 24 uur geleverd.

Artikelnummer: 410264

LANmark-OF Slimflex Patch Cord DSC-DSC OM3 LSZH 2m Aqua

SIM9 LC-LC 10,0 RUGGEDISED GEEL | Nexans Cabling Solutions

Artikelnummer: 410303

LANmark-OF Ruggedised Simplex Patch Cord LC-LC Singlemode LSZH 10m Yellow

DUP9 LC/UPC-LC/UPC 25,0 GE LSZH SLIMFL | Nexans Cabling Solutions

Artikelnummer: 410233

LANmark-OF Slimflex Patch Cord DLC/UPC-DLC/UPC SM LSZH 25m Yellow

123