Merk

 
 
 

Categorie

 
 
 
 
 
 

Type vezel

 
 
 

Connectortype

 
 
 
 

Kabeltype

 
 

Kleur

 
 
 

Type

 

Knikbeschermingstule

 
 
 
 

Adertype

 
 
 

Connectortype uiteinde 1

 
 
 
 
 
 
 
 

Connectortype uiteinde 2

 
 
 
 
 
 
 
 
 

Aantal vezels

 
 
 

Uitwendige diameter mantel enkele vezel

 
 
 

Lengte

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

APC-uitvoering

Halogeenvrij volgens EN 50267-2-3

421 producten gevonden

Actieve filters: Categorie: Patchkabel glasvezel

DUP OM3 LC-LC 5,0 AQUA SLIM BI | Nexans Cabling Solutions

Voor 17:00 besteld, binnen 24 uur geleverd.

Artikelnummer: 101669

Lanmark-of duplex patchkabel LC-LC OM3 LSZH 5,0 meter aqua, slimflex type N122.5LLA5

DUP6 ST-ST 2,0 OR | Nexans Cabling Solutions

Artikelnummer: 31110

Lanmark-of duplex patchkabel ST-ST 62,5 LSZH 2,0 meter oranje, type N123.0TTO2

DUP9 LC-SC 1,0 | Eszet Data

Artikelnummer: 11952

Duplex patchkabel 9/125 LC - SC/PC lengte 1,0 meter

DUP9 LC-LC 15,0 | Eszet Data

Artikelnummer: 12464

Duplex patchkabel 9/125 LC - LC lengte 15,0 meter

DUP5 ST-ST 5,0 | Eszet Data

Artikelnummer: 08335505

Duplex patchkabel 50/125 ST - ST lengte 5,0 meter

DUP9 LC-SC 2,0 | Eszet Data

Artikelnummer: 08330502

Duplex patchkabel 9/125 LC - SC lengte 2,0 meter

DUP6 LC-SC 15,0 | Eszet Data

Artikelnummer: 22866

Duplex patchkabel 62,5/125 LC - SC lengte 15,0 meter

DUP6 SC-ST 1,0 | Eszet Data

Artikelnummer: 08346801

Duplex patchkabel 62,5/125 ST - SC lengte 1,0 meter

DUP6 SC-ST 10,0 FLAT OVAL | Eszet Data

Artikelnummer: 101843

Duplex patchkabel 62,5/125 flat oval SC - ST lengte 10,0 meter

DUP5 SC-ST 10,0 | Eszet Data

Artikelnummer: 31138

Duplex patchkabel 50/125 SC - ST lengte 10,0 meter

DUP OM3 LC-LC 20,0 +FIXATIECL | Eszet Data

Artikelnummer: 21910

Duplex patchkabel OM3 LC - LC (met fixatieclips) lengte 20,0 meter

DUP OM3 LC-LC 7,0 +FIXATIECL | Eszet Data

Artikelnummer: 33572

Duplex patchkabel OM3 LC - LC (met fixatieclips) lengte 7,0 meter

DUP OM3 LC-LC 2,0 AQUA SLIM BI | Nexans Cabling Solutions

Voor 17:00 besteld, binnen 24 uur geleverd.

Artikelnummer: 410255

LANmark-OF Slimflex Patch Cord DLC-DLC OM3 LSZH 2m Aqua type N122.5LLA2

DUP9 SC-SC 15,0 | Eszet Data

Artikelnummer: 10323

Duplex patchkabel 9/125 SC - SC lengte 15,0 meter

DUP9 LC-SC 7,5 | Eszet Data

Artikelnummer: 24438

Duplex patchkabel 9/125 LC - SC lengte 7,5 meter

DUP9 LC-ST 6,0 | Eszet Data

Artikelnummer: 101495

Duplex patchkabel 9/125 LC - ST lengte 6,0 meter

DUP9 LC/UPC-LC/UPC 50,0 GE LSZH SLIMFL | Nexans Cabling Solutions

Artikelnummer: 410236

LANmark-OF Slimflex Patch Cord DLC/UPC-DLC/UPC SM LSZH 50m Yellow

SIM9 LC/UPC-LC/UPC 1,0 GE LSZH SLIMFL | Nexans Cabling Solutions

Artikelnummer: 105266

Slimflex glasvezelpatchkabel simplex 9/125 LC-LC LSZH serie: Lanmark kleur geel, lengte 1,0 meter type N122S.4LLY1

PIG9 SC/APC 1,0 MS GE | Nexans Cabling Solutions

Voor 17:00 besteld, binnen 24 uur geleverd.

Artikelnummer: 22669

Pigtail SC/APC 9/125 maxistrip LSZH lengte 1,0 meter, kleur geel serie: Lanmark-OF type N120.4MDY

DUP OM3 LC-LC 3,0 AQUA | Nexans Cabling Solutions

Voor 17:00 besteld, binnen 24 uur geleverd.

Artikelnummer: 23998

Lanmark-of duplex patchkabel LC-LC OM3 LSZH 3,0 meter aqua, type N123.5LLA3

DUP6 LC-ST 2,0 | Eszet Data

Artikelnummer: 31037

Duplex glasvezelpatchkabel 62,5/125 aan een zijde voorzien van LC-connectoren, aan de andere zijde voorzien van ST-connectoren lengte 2,0 meter

DUP6 SC-SC 12,0 FLAT OVAL | Eszet Data

Artikelnummer: 08346854

Duplex patchkabel 62,5/125 SC - SC Flat oval lengte 12,0 meter

DUP5 LC-LC 5,0 | Eszet Data

Artikelnummer: 11271

Duplex patchkabel 50/125 LC - LC lengte 5,0 meter

DUP5 ST-ST 1,5 | Eszet Data

Artikelnummer: 08335507

Duplex patchkabel 50/125 ST - ST lengte 1,5 meter

DUP OM3 LC-LC 7,5 +FIXATIECL | Eszet Data

Artikelnummer: 24037

Duplex patchkabel OM3 LC - LC (met fixatieclips) lengte 7,5 meter

SECURE LOCK LC PK OM3 5,0 RODE TULE | Nexans Cabling Solutions

Artikelnummer: 410320

LANmark-OF Secure Lock LC Patch Cord OM3 Red Boot 5m Aqua

DUP OM4 LC-ST 3,0 | Eszet Data

Artikelnummer: 101835

Duplex patchkabel OM4 LSZH, erica violet LC - ST lengte 3,0 meter

DUP9 LC-LC 10,0 | Eszet Data

Artikelnummer: 13259

Duplex patchkabel 9/125 LC - LC lengte 10,0 meter

DUP9 E2000/APC8-E2000/APC8 1,0 LSZH GEEL | Eszet Data

Artikelnummer: 33517

Duplex patchkabel 9/125 E2000/APC - E2000/APC lengte 1,0 meter

DUP9 LC-LC 50,0 RUGGEDISED GEEL | Nexans Cabling Solutions

Artikelnummer: 410297

LANmark-OF Ruggedised Patch Cord Duplex LC Duplex LC Singlemode LSZH 50m Yellow

DUP9 SC/APC-SC/APC 2,0 GE LSZH SLIMFL | Nexans Cabling Solutions

Artikelnummer: 410249

LANmark-OF Slimflex Patch Cord DSC/APC-DSC/APC SM LSZH 2m Yellow

PIG5 SC 2,0 | Eszet Data

Artikelnummer: 08354102

SC/PC pigtail 50/125 lengte 2,0 meter

PIG9 SC/APC 1,0 TB LSZH GE BI | Nexans Cabling Solutions

Artikelnummer: 410186

LANmark-OF Pigtail SC/APC Singlemode Tight Buffer LSZH 9/125 1m Yellow

DUP6 LC-LC 2,0 | Eszet Data

Artikelnummer: 12327

Duplex patchkabel 62,5/125 LC - LC lengte 2,0 meter

DUP6 ST-ST 5,0 | Eszet Data

Artikelnummer: 08346605

Duplex patchkabel 62,5/125 ST - ST lengte 5,0 meter

DUP6 LC-SC 10,0 FLAT OVAL | Eszet Data

Artikelnummer: 100291

Duplex patchkabel 62,5/125 flat oval LC - SC lengte 10,0 meter

DUP5 LC-LC 5,0 FLAT OVAL | Eszet Data

Artikelnummer: 22851

Duplex patchkabel 50/125 flat oval LC - LC lengte 5,0 meter

DUP5 LC-SC 0,5 | Eszet Data

Artikelnummer: 08339005

Duplex patchkabel 50/125 LC - SC lengte 0,5 meter

DUP OM3 LC-ST 3,0 AQUA | Eszet Data

Artikelnummer: 24109

Duplex patchkabel OM3 LC - ST lengte 3,0 meter

DUP OM3 LC-SC 2,0 AQUA LSZH BI | Nexans Cabling Solutions

Artikelnummer: 410269

LANmark-OF Slimflex Patch Cord DSC-DLC OM3 LSZH 2m Aqua

DUP OM4 LC-LC 10,0 AQUA LSZH BI ENS | Nexans Cabling Solutions

Artikelnummer: 410218

Lanmark-of duplex patchkabel LC-LC OM4 LSZH Enspaced versie 10,0 meter aqua, type N122.7UUA10

DUP9 LC-ST 3,0 | Eszet Data

Artikelnummer: 22451

Duplex patchkabel 9/125 LC - ST lengte 3,0 meter

DUP9 LC-SC 10,0 | Eszet Data

Artikelnummer: 08330510

Duplex patchkabel 9/125 LC - SC/PC lengte 10 ,0 meter

SIM9 LC-LC 7,0 RUGGEDISED GEEL | Nexans Cabling Solutions

Artikelnummer: 410302

LANmark-OF Ruggedised Simplex Patch Cord LC-LC Singlemode LSZH 7m Yellow

DUP9 LC/UPC-SC/UPC 10,0 GE LSZH SLIMFL | Nexans Cabling Solutions

Artikelnummer: 410246

LANmark-OF Slimflex Patch Cord DSC/UPC-DLC/UPC SM LSZH 10m Yellow

PIG OM4 LC 2,0 | Eszet Data

Artikelnummer: 25066

LC/PC pigtail OM4 900µm lengte 2 meter

DUP6 LC-LC 65,0 FLAT OVAL | Eszet Data

Artikelnummer: 22987

Duplex patchkabel 62,5/125 flat oval LC - LC lengte 65,0 meter

DUP6 SC-ST 2,0 | Eszet Data

Artikelnummer: 08346802

Duplex patchkabel 62,5/125 ST - SC lengte 2,0 meter

DUP6 SC-SC 23,0 FLAT OVAL | Eszet Data

Artikelnummer: 101842

Duplex patchkabel 62,5/125 flat oval SC - SC lengte 23 meter

DUP5 LC-SC 12,0 | Eszet Data

Artikelnummer: 31620

Duplex patchkabel 50/125 LC - SC lengte 12,0 meter

123456...9