Merk

 
 

Uitvoering

 

Geschikt voor

 

Type indicatie

 

Geschikt voor LC-stekker

Met PC-/printerinterface

Geschikt voor F-compressie stekker

Geschikt voor MT-RJ-stekker

Meetwaardegeheugen

Geschikt voor F-stekker

Geschikt voor netwerkprotocol meting

Geschikt voor LSA plus

Geschikt voor RJ-stekker

Met snij-voorziening

11 producten gevonden

Actieve filters: Categorie: Gereedschappen

COMFORT TOOL SNAP IN | Nexans Cabling Solutions

Voor 17:00 besteld, binnen 24 uur geleverd.

Artikelnummer: 30862

Universele comfort tool voor snap-in connector type N420.567

LANMARK EASY TERMINATION TOOL | Nexans Cabling Solutions

Voor 17:00 besteld, binnen 24 uur geleverd.

Artikelnummer: 30998

Lanmark easy termination tool type N422.117

5x set of new blades for LM7 Easy Termination Tool | Nexans Cabling Solutions

Artikelnummer: 410024

5 x set of new blades for LANmark-7 Easy Termination Tool

TESTER RJ-12/45 | Eszet Data

Artikelnummer: 21625

Tester voor UTP/FTP RJ12/45

KRIMPTANG RJ45 C6A PLUG 20668 | Eszet Data

Artikelnummer: 20669

Krimptang t.b.v. FTP cat6A plug

KRIMPTANG RJ45 | Eszet Data

Artikelnummer: 22179

Krimptang t.b.v. RJ45 pluggen

KABELSTRIPPER OGCL | Nexans Cabling Solutions

Artikelnummer: 25124

OGCL Kabelstripper type N890.131

TOOL ALUMINIUM LASBESCHERMER | Nexans Cabling Solutions

Artikelnummer: 31759

Lanmark-of Tool voor aluminium lasbeschermers type N890.004

MPO CLEANING TOOL | Nexans Cabling Solutions

Artikelnummer: 31994

Lanmark-of MPO cleaning tool type N890.120

MTP PRO PIN EXCHANGER MALE MM | Nexans Cabling Solutions

Artikelnummer: 104586

MPO-PRO pin exchanger adapter male multimode aqua (set 10x) type N890.161

MTP-PRO FIELDTOOL | Nexans Cabling Solutions

Artikelnummer: 104583

MPO-PRO field-tool om gender en polariteit aan te passen type N890.165