Merk

 
 

Aantal aders

 
 

Nom. geleiderdoorsnede

 
 
 

Categorie

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Eurobrandklasse volgens EN 13501-6

 
 

Euroklasse rookontwikkeling volgens EN 13501-6

 
 

Euroklasse brandende vallende druppels/deeltjes volgens EN 13501-6

 
 

Euroklasse corrosiviteit/zuurgraad volgens EN 13501-6

 
 

Scharnierend

Geschikt voor kabeldraagsysteembreedte

 
mm - mm

Toegestane kabelbuitentemperatuur tijdens montage/handeling

 
°C - °C

Frequentie

 
Hz - Hz

Montagetemperatuur

 
°C - °C

Montage onder water

Geschikt voor centraaldoos

Geschikt als telefoonkabel

2161 producten gevonden

Actieve filters: Categorie: Legrand

PDU 9V ALU 19" | Minkels

Artikelnummer: 101465

9-voudige aluminium spanningsslof met randaarde 19" montage (1HE) 3 meter snoer met schuko stekker. Power LED type 646821

U/UTP C6A PK 3,0 GE PVC | Legrand Nederland

Artikelnummer: L051884

Patchkabel CAT6A U/UTP 3 meter geel.

ADAPTERPLATE 6V C5E FTP LCS2 | Legrand Nederland

Artikelnummer: L033555

Connectorblok met 6 connectoren LCS² Cat5e FTP RJ45. Conform de normen ISO/IEC11801 v 2.0 amandement 2, EN 50173-2 en EIA/TIA 568-B2.10.

PDU 19 inch 8 x RA schak 3m snoer | Legrand Nederland

Artikelnummer: L646823

PDU 19 inch 8 x RA schak 3m snoer

GLASBOX LEEG TBV 4 CASSETTES LCS3 | Legrand Nederland

Artikelnummer: L032100

Glasbox leeg t.b.v. 4 cassette's 1HE fabrikaat Legrand type 032100

LCS3 Module voor 6 SC/APC SM conn | Legrand Nederland

Artikelnummer: L032112

LCS3 Module voor 6 SC/APC singlemode connectoren

PIG9 SC/APC 2,0 LSZH LCS3 | Legrand Nederland

Artikelnummer: L032245

LCS3 Pigtail Singlemode 9/125 OS1/OS2 SC-APC connector LSOH 2meter

F/UTP C6 PK 3,0 RD/RD LSZH | Legrand Nederland

Artikelnummer: L051856

Patchkabel CAT6 F/UTP 3 meter rood. Conform de normen ISO/IEC11801 v 2.0, EN 50173-1 en EIA/TIA 568. RJ45-RJ45 recht.

F/UTP C6 PK 2,0 BL/BL PVC | Legrand Nederland

Artikelnummer: L051763

Patchkabel FTP RJ45 LCS² Cat.6 Lengte 2 meter afgeschermd, 100 Ohms. Conform de normen ISO/IEC11801 v 2.0, EN 50173-1 en EIA/TIA 568. RJ45-RJ45 recht.

Mof voor ronde kabel zwart | Legrand Nederland

Artikelnummer: L051706

Mof (knikbeschermingstule) voor RJ 45 steker, ronde kabel zwart.

FO OM4 12 TB int-ext 300 meter | Legrand Nederland

Artikelnummer: L8192062

Glasvezelkabel OM4 - 12 vezels Tight buffer int-ext 300 meter

FO LT OM3 12V 200m in ex | Legrand Nederland

Artikelnummer: L8192036

Glasvezelkabel OM3 12 vezels Loose Tube int-ext 200 meter

DUP OM3 LC-LC 1,0 AQUA | Legrand Nederland

Artikelnummer: L032615

Glasvezel patchcord LC/LC OM3 1meter. Multimode. Geschikt voor 10 Giga Ethernet netwerk. Uitgerust met 2 keramische connectoren per uiteinde voor duplex doorverbinding 50/125µm. Max. demping <0,3dB. Buitenmantel Aqua.

DUP OM3 LC-SC 3,0 AQUA | Legrand Nederland

Artikelnummer: L032614

Glasvezel patchcord LC/Sc OM3 3meter. Multimode. Geschikt voor 10 Giga Ethernet netwerk. Uitgerust met 2 keramische connectoren per uiteinde voor duplex doorverbinding 50/125µm. Max. demping <0,3dB. Buitenmantel Aqua.

MONTAGEBEUGEL 1 PDU 47HE LINKEO | Legrand Nederland

Artikelnummer: L646416

Linkeo PDU steun voor 47U

LB634-A Recht 63A 1+1 aftak L1.5m | Legrand Nederland

Artikelnummer: L75240111

LB634 Recht element met 4 geleiders 63A voorzien van 1+1 aftakopeningen L= 1,5 mtr. Gesloten geribbeld profiel zink-magnesium legering. Geleiders gescheiden door isolerend omhulsel van PVC of HF (halogeen Free) V) zelfdovend (volgens UL94).

LBplus Plug 3F - 25A | Legrand Nederland

Artikelnummer: L75007005

Stroomafnemer 25A 3F+N, IP55, zonder kabel. Kan op elke LB plus railkokersysteem toegepast worden, onafhankelijk van ampèrage en type A of B. Materiaal kunststof isolatie, voorzien van halogeenvrije eigenschappen.

Klembeugel LBplus type B | Legrand Nederland

Artikelnummer: L75003004

Klembeugel (max.60kg). Geschikt voor LB plus B railkoker.

MS aftakk.32A leeg 8 modules | Legrand Nederland

Artikelnummer: L51515073

MS aftakkast 32A leeg, voorzien van DIN-rail 8 modules (250mm). Max.thermische belasting 400.000A²s. Kunststof behuizing. Max.verliesvermogen 16W. Eerst verbruiker uitschakelen, dan aftakkast openen.

MRF 160A fire bar 120min. intern | Legrand Nederland

Artikelnummer: L554IFB11

MRF 160A fire bar 120min. intern. Gebruik altijd zowel een interne als externe brandwerende doorvoering. Bij bestelling dient maatvoering A=...mm opgegeven te worden.

MRF 160 Al Kabelaansl. kunstst R | Legrand Nederland

Artikelnummer: L50411101

MRF 160 Aluminium Kabelaansluitkast kunststof Rechts. Maximale kabeldoorsnede (3x 120mm² + 1x 70mm²) of (3x 150mm²) max.PG48.

MRF 500 Al Hoek hor. rechts 300+300 | Legrand Nederland

Artikelnummer: L50410308

MRF 500 Aluminium Hoek horizontaal Rechts 300+300mm

MR 500 Al Pan./Trafo aansl. L | Legrand Nederland

Artikelnummer: L50401018

MR 500 Aluminium Verdeler/transformator aansluitelement Links

MR 315 Al Kabelaansluitkast met. L | Legrand Nederland

Artikelnummer: L50401133

MR 315 Aluminium Kabelaansluiting metaal Links. Kabelaansluitkast voorzien van een AC23 lastscheider is op aanvraag mogelijk. Wartelplaat 180x290mm is aanwezig aan achterzijde van de kast.

MR 250 AL Dub. ver. L+ hor. L T4 | Legrand Nederland

Artikelnummer: L50400532

MR 250 Aluminium Dubbele hoek verticaal Links + horizontaal Links 300+300+300mm T4

MR 500 Al Hoek ver. R 300+300 | Legrand Nederland

Artikelnummer: L50400408

MR 500 Aluminium Hoek verticaal Rechts 300+300mm

MR 315 Al Hoek hor. R 300+300 | Legrand Nederland

Artikelnummer: L50400303

MR 315 Aluminium Hoek horizontaal Rechts 300+300mm

MR 500 Al Recht element 3m | Legrand Nederland

Artikelnummer: L50400248

MR 500 Aluminium Recht element L3000mm zonder aftakopeningen.

LBD Plug 16A (L1-N+D)+1m FG7OM1 | Legrand Nederland

Artikelnummer: L75005006D

LBD Stroomafnemer met DALI databus en voeding 16A (L1-N +data) met 1 meter kabel 5G1,5 FG7OM1

Bochtstuk P31 B200 H25 sdz | Legrand Nederland

Artikelnummer: L340910

Bochtstuk P31 B200 H25 sdz. Bevestigen met 4x verbinder universeel EA ref.nr.341530.

Deksel stijgstuk P31 H60 B100 Sdz | Legrand Nederland

Artikelnummer: L341441

Deksel stijgstuk P31 B100 H60 Sdz opklikbaar

Deksel bochtstuk H60 P31 B600 Sdz | Legrand Nederland

Artikelnummer: L341397

Deksel voor bochtstuk H60 P31 B600 Sdz opklikbaar

Bodemaftakstuk P31 B200 H60 Sdz | Legrand Nederland

Artikelnummer: L340833

Bodemaftakstuk P31 B200 H60 Sdz. Bevestigen met 6 stuks multiclip ref.nr.349252.

Hoekstuk instelb. P31 B600 H60 Sdz | Legrand Nederland

Artikelnummer: L340777

Hoekstuk instelbaar P31 B600 H60 Sdz. Voorzien van bodemperforatie t.b.v. kabelbevestiging. Bevestigen met 4x kraagschroef M6x10 ref.nr.8200100 en kraagmoer M6 ref.nr.8200200.

Kbgt P31 Smart perf 3000x100x60 Sdz | Legrand Nederland

Artikelnummer: L340111

Kabelgoot P31 Smart geperforeerd L3000 B100 H60 Sdz. Koppelen met 2x klikkoppelplaat ref.nr.341221. Voor functiebehoud gebruik verbinder univ ref.nr.341211 en bevestig met 6x schroef M6x10 ref.nr.8200100 en moer M6 ref.nr.8200200.

Deksl vervalstuk H60 P31 B400 R9010 | Legrand Nederland

Artikelnummer: L345435

Deksel vervalstuk P31 B400 H60 RAL9010 opklikbaar

Bodemaftakstuk P31 B300 H60 R9010 | Legrand Nederland

Artikelnummer: L344834

Bodemaftakstuk P31 B300 H60 RAL9010. Bevestigen met 6 stuks multiclip ref.nr.349252.

Hoekstuk instelb P31 B300 H60 R9010 | Legrand Nederland

Artikelnummer: L344774

Hoekstuk instelbaar P31 B300 H60 RAL9010. Bevestigen met 4 stuks multiclip ref.nr.349252.

Kbgt P31 Smart prf L3m 75x60 R9010 | Legrand Nederland

Artikelnummer: L344110

Kabelgoot P31 Smart geperforeerd L3000 B75 H60 RAL9010. Koppelen met 2x klikkoppelplaat ref.nr.341221.

Koppelst. instelb.vert. P31 H100Sdz | Legrand Nederland

Artikelnummer: L341677

Koppelstuk instelbaar verticaal 0-60º P31 EV H100 Sdz inclusief bevestigingsmateriaal, geschikt voor alle breedten kabelgoot.

Vervalstuk P31 B600 H100 Sdz | Legrand Nederland

Artikelnummer: L341007

Vervalstuk P31 B600 H100 Sdz

Aftakstuk P31 B300 H100 Sdz | Legrand Nederland

Artikelnummer: L340446

Aftakstuk P31 B300 H100 Sdz

Wandconsole CSN B100 Thvz | Legrand Nederland

Artikelnummer: LCM556103

Wandconsole CSN B100 1300N Thvz

Draadgoot CF54 L3 B50 Elvz+ zwart | Legrand Nederland

Artikelnummer: LCM000062

Draadgoot CF54 L3000 B50 H54 EZ+ zwart.

Deksel bochtstuk P31 B150 Rvs304 | Legrand Nederland

Artikelnummer: L346485

Deksel bochtstuk P31 B150 Rvs304. Bevestigen met 4 stuks dekselklem hulpstukken ref.nr.341709 en klem deze met de bout en moer van de koppeling.

Vervalstuk P31 B150 H75 Rvs304 | Legrand Nederland

Artikelnummer: L346434

Vervalstuk P31 B150 H75 Rvs304. Koppelen met 4 stuks snelkoppelplaat ref.nr.346791 indien géén deksel gebruikt wordt. Indien wél een deksel gebruikt wordt dan koppelen met 4 stuks koppelplaat ref.nr.346467.

Kabelg P31.blind L3m B400H75 Rvs304 | Legrand Nederland

Artikelnummer: L346311

Kabelgoot P31 blind L3000 B400 H75 Rvs304. Koppelen met 2 stuks universele verbinder ref.nr.346481.

Deksel aftakstuk P31 B400 Rvs304 | Legrand Nederland

Artikelnummer: L346293

Deksel aftakstuk P31 B400 Rvs304. Bevestigen met 4 stuks dekselklem hulpstukken ref.nr.341709 en klem deze met de bout en moer van de koppeling.

T stuk Thvz B200 H30 | Legrand Nederland

Artikelnummer: L0517-0200

T-stuk Thvz B200 H30, koppelen met 6 stuks universele verbinder ref.nr.0511-0100.

Bochtstuk Thvz B100 H30 | Legrand Nederland

Artikelnummer: L0505-0100

Bochtstuk Thvz B100 H30, koppelen met 4 stuks universele verbinder ref.nr.0511-0100. Binnenradius 100mm. Buitenradius 205mm.