Merk

 

Aantal aders

 
 

Nom. geleiderdoorsnede

 
 
 

Categorie

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Eurobrandklasse volgens EN 13501-6

 
 

Euroklasse rookontwikkeling volgens EN 13501-6

 
 

Euroklasse brandende vallende druppels/deeltjes volgens EN 13501-6

 
 

Euroklasse corrosiviteit/zuurgraad volgens EN 13501-6

 
 

Ethernet

Geschikt voor draadgootdraad

 
mm - mm

Toegestane kabelbuitentemperatuur na montage zonder vibratie

 
°C - °C

Frequentie

 
Hz - Hz

Hoek

 
° - °

Geschikt als computer data kabel

Geschikt voor ronde kabel

Met nylonring

1628 producten gevonden

Actieve filters: Categorie: Legrand

LB634-A Recht 63A 1+1 aftak L1.5m | Legrand Nederland

Artikelnummer: L75240111

LB634 Recht element met 4 geleiders 63A voorzien van 1+1 aftakopeningen L= 1,5 mtr. Gesloten geribbeld profiel zink-magnesium legering. Geleiders gescheiden door isolerend omhulsel van PVC of HF (halogeen Free) V) zelfdovend (volgens UL94).

LBplus Plug 3F - 25A | Legrand Nederland

Artikelnummer: L75007005

Stroomafnemer 25A 3F+N, IP55, zonder kabel. Kan op elke LB plus railkokersysteem toegepast worden, onafhankelijk van ampèrage en type A of B. Materiaal kunststof isolatie, voorzien van halogeenvrije eigenschappen.

Klembeugel LBplus type B | Legrand Nederland

Artikelnummer: L75003004

Klembeugel (max.60kg). Geschikt voor LB plus B railkoker.

MS aftakkast 16A IP55 (0/10.3x38) | Legrand Nederland

Artikelnummer: L51515051

MS aftakkast 16A IP55 voorzien van scheider in deksel en een 3-voudige cilindrische zekeringhouder (Ø10.3x38). Exclusief zekering. Eerst verbruiker uitschakelen, dan aftakkast openen.

MRF 800 Al Kabelaansl. staal L | Legrand Nederland

Artikelnummer: L50411136

MRF 800 Aluminium Kabelaansluitkast staal Links. Kabelaansluitkast voorzien van een AC23 lastscheider is op aanvraag mogelijk. Wartelplaat 180x290mm is aanwezig aan achterzijde van de kast.

MRF 1000 Al Pan./Trafo aansl. R | Legrand Nederland

Artikelnummer: L50411007

MRF 1000 Aluminium verdeler/transformator aansluitelement Rechts

MRF 400 Al Hoek hor. rechts 300+300 | Legrand Nederland

Artikelnummer: L50410304

MRF 400 Aluminium Hoek horizontaal Rechts 300+300mm

MR 315 Al Kabelaansl met. R | Legrand Nederland

Artikelnummer: L50401123

MR 315 Aluminium Kabelaansluiting metaal Rechts. Kabelaansluitkast voorzien van een AC23 lastscheider is op aanvraag mogelijk. Wartelplaat 180x290mm is aanwezig aan achterzijde van de kast.

MR 315 Al Pan./Trafo aansl. R | Legrand Nederland

Artikelnummer: L50401003

MR 315 Aluminium Verdeler/transformator aansluitelement Rechts

MR 500 AL Dubbele hoek ver. L+R | Legrand Nederland

Artikelnummer: L50400458

MR 500 Aluminium Dubbele hoek verticaal Rechts +Links 300+300+300mm

MR 400 Al Dub. hoek hor. L+R | Legrand Nederland

Artikelnummer: L50400354

MR 400 Aluminium Dubbele hoek horizontaal 300+300+300mm Rechts +Links

MR 160 Al Recht element 3m 5+0 | Legrand Nederland

Artikelnummer: L50400251

MR 160 Aluminium Recht element L3000mm met 5 stuks IP55 aftakopeningen op een enkele zijde. Afstand tussen de openingen 500mm.

LBD632 Recht 1,5M - 1+1 aftakpunten | Legrand Nederland

Artikelnummer: L75240111D

LBD 632 Recht element met bus L1500 - 1+1 aftakpunten. Gesloten geribbeld profiel zink-magnesium legering. Geleiders gescheiden door isolerend omhulsel VO zelfdovend (volgens UL94) en voldoet aan test Glow Wire.

Bev.strip scheid.schot P31 B150 Sdz | Legrand Nederland

Artikelnummer: L341063

Bevestigingsstrip scheidingsschot P31 B150 Sdz. Voor bevestiging van scheidingsschot L-vorm ref.nr.8231201.

Verhoging R35/100 Z+ | Legrand Nederland

Artikelnummer: LCM586657

Universele beugel R35 Dacro

Draadgoot CF H150 B200 GC | Legrand Nederland

Artikelnummer: LCM000953

Draadgoot CF150 L3000 B200 H150 Thvz.

CF 80/100 GC draadgoot 3m | Legrand Nederland

Artikelnummer: LCM800103

Draadgoot CF80 L3000 B100 H80 Thvz.

T-stuk menie B200 H30 | Legrand Nederland

Artikelnummer: L0518-0200

T-stuk menie B200 H30, koppelen met 6 stuks universele verbinder ref.nr.0512-0100.

Bochtstuk menie B150 H30 | Legrand Nederland

Artikelnummer: L0506-0150

Bochtstuk menie B150 H30, koppelen met 4 stuks universele verbinder ref.nr.0512-0100. Binnenradius 100mm. Buitenradius 255mm.

Aftakstuk Thvz B400 H30 | Legrand Nederland

Artikelnummer: L0520-0400

Aftakstuk Thvz B400 H30, koppelen met 4 stuks universele verbinder ref.nr.0511-0100.

Scheepsladder RVS316 l3000 b300 h30 | Legrand Nederland

Artikelnummer: L4501-3003

Scheepsladder RVS316 L3000 B300 H30, koppelen met 2 stuks universele verbinder ref.nr.4511-0100.

Beschermkap R41 kunststof geel | Legrand Nederland

Artikelnummer: L348577

Beschermkap R41 kunststof geel. Bescherming voor profieleinde rail 41x41mm.

Console 41x21 C21S L300 Thvz | Legrand Nederland

Artikelnummer: LCM597033

Console C21S 41x21 L300 Thvz. Bevestiging van kabelgoot, draadgoot of kabelladder op de console m.b.v. bevestigingsbeugel CE40 ref.nr.CM558053 of montageset CE25 ref.nr.CM558097.

Verlengnippel Elvz M8x30 | Legrand Nederland

Artikelnummer: L8234508

Verlengnippel Elvz M8x24 3000N

Slotbout RVS316 m10x25 | Legrand Nederland

Artikelnummer: L8049912

Slotbout RVS316 M10x25

Kraagmoer + ring EEC M10 Elvz | Legrand Nederland

Artikelnummer: LCM801221

Kraagmoer + ring EEC M10 Elvz

Mosaic wcd 1v kv zijsteek 2m wit | Legrand Nederland

Artikelnummer: L077401

Wandcontactdoos Mosaic 1-voudig 90º 2P met kinderbeveiliging en met zij-aansluiting 2modules wit. 10/16A 250V - met zijsteek voor tweezijdige aansluiting. Voor inbouw in wandgoten GWO 6 of GWO Snap on.

Zaagmal 130Ax50 | Legrand Nederland

Artikelnummer: L351534

Zaagmal GWO snap-on 130Ax50mm,

Zaagmal 130 | Legrand Nederland

Artikelnummer: L351535

Zaagmal GWO 6 wandgoot 130x63mm.

T stijgstuk 170Ax63 r1013 | Legrand Nederland

Artikelnummer: L351387

T-stijgstuk 170Ax63mm RAL1013. Koppelen met separaat te bestellen koppelset ref.nr.351527. Als stijggoot, wandgoot 130mm gebruiken.

Binnenhoek 85x50 R9003 | Legrand Nederland

Artikelnummer: L351271

Binnenhoek GWO snap-on 85x50mm R9003. Toepasbaar met koppelset ref.nr.351521.

Deksel B79 L1000 r9010 | Legrand Nederland

Artikelnummer: L351210

Deksel B79mm L1000mm RAL9010.

Afdekraam 3 modules ID-1 | Legrand Nederland

Artikelnummer: L351059

Afdekraam 3 modules ID-1. Geschikt voor inbouw in energiezuilen met ref.nr.8505326, voor CL-1 colonnettes en wandgoot GWO 6 met ref.nr.351069.

Deksel inschuif L1000 B80 R9010 | Legrand Nederland

Artikelnummer: L8510033

Deksel inschuif L1000 B80 R9010.

Eindkap 130x50mm | Legrand Nederland

Artikelnummer: L603842

Eindkap 130 x 50mm kunststof met aluminium finish.

Mosaic RJ45 doorvoer UTP LCS5 | Legrand Nederland

Artikelnummer: L078620

Mosaic dataconnector 2modules RJ45 UTP Cat.5e dubbelzijdige connector kleur wit, met stofklepje. Doorverbinding met RJ45 connectoren voor- en achterzijde.

F/UTP C5E PK 20,0 GS LSOH | Legrand Nederland

Artikelnummer: L051505

Aansluitkabel LCS5 t.b.v. Consolidatiedoos F/UTP 20 meter RJ45/RJ45. Beide zijden voorzien van RJ45 steker voor aansluiting op tweezijdige LCS² dataconnector. Blauw RAL5015.

U/UTP C6A PK 1,0 RD LSZH | Legrand Nederland

Artikelnummer: L051878

Patchkabel RJ45-RJ45 recht Cat 6A U/UTP zonder schermimpendantie 100 Ohm, rood - 1meter - LSZH. Beantwoorden aan de normen ISO/IEC 11801 versie 2.0, EN 50173-1 en EIA/TIA 568 B2.10.

S/FTP C6A 4P GE DCA LSOH H5 | Legrand Nederland

Artikelnummer: L032777

LCS Datakabel S/FTP Cat6A LSOH 500 meter op haspel. Eurobrandklasse = Dca

AFDEKPLAAT VOOR LCS3 ANGLED PATCHPANEEL | Legrand Nederland

Artikelnummer: L033758

LCS3 Deksel voor LCS3 Angled Patchpaneel

LCS3 Module voor 4 MTP MM conn | Legrand Nederland

Artikelnummer: L032134

LCS3 Module voor 4 MTP multimode connectoren

LASBESCHERMER HEATSHRINK 40MM (50STS) | Legrand Nederland

Artikelnummer: L032744

Heat shrink 40mm ten behoeve van Pigtail - zakje van 50 stuks.

Navul LCS3 reinigingspen SC | Legrand Nederland

Artikelnummer: L032285

Navulling voor LCS3 glasvezelferrule mechanische reinigingspen SC

U/UTP C6 PK 1,0 GN LSZH | Legrand Nederland

Artikelnummer: L051858

Patchkabel CAT6 U/UTP 1 meter groen. Conform de normen ISO/IEC11801 v 2.0, EN 50173-1 en EIA/TIA 568. RJ45-RJ45 recht.

LT OM4 8V DCA LSZH GN | Legrand Nederland

Artikelnummer: L032544

Glasvezelkabel 8-vezelig OM4 Loose Tube indoor outdoor LSOH Dca s2 d2 a1

S/FTP C6A PRET 6XC6A CAS-PLUG 6,0 LCS2 | Legrand Nederland

Artikelnummer: L032833

Voorbedrade cassettes met 6xRJ45 Cat.6A S/FTP - lengte 6 meter met kabelafsluiting cassette-RJ45.

FO TB OM3 12VV MTP-MTP 100m in ex | Legrand Nederland

Artikelnummer: L8192020

Voorgemonteerde Loose Tube kabel OM3 - 12 vezels MTP-MTP 100 meter int.ext

DUP OM4 SC-SC 3,0 AQUA | Legrand Nederland

Artikelnummer: L032632

Glasvezel patchkabel SC/SC OM4 3meter. Geschikt voor 10 Giga Ethernet netwerk. Uitgerust met 2 keramische connectoren per uiteinde voor duplex doorverbinding 50/125µmm. Demping <0,3dB.

Prefb kab. OS2 6LC Dupl 30m | Legrand Nederland

Artikelnummer: L032423

Microkabel OS2 Fan-out - Fan-out - 6 LC Duplex-6 LC Duplex 30meter

Prefb kab. OM3 MTP 12 vezels 50m | Legrand Nederland

Artikelnummer: L032445

Microkabel OS2 MTP - 6 vezels - MTP-MTP 50meter